Історія і реалії Будівельного супермаркету “ОРТЕК”

Компанія «ОРТЕК» була заснована у 2008 році як будівельна база,що спеціалізується на реалізації газоблоку, цегли, метало черепиці та інших покрівельних матеріалів.

Сьогодні «ОРТЕК» – це потужний будівельний супермаркет з високим рівнем корпоративної культури, позитивним іміджем, широкими можливостями і величезним асортиментом  будівельної продукції.

Незважаючи на порівняно молодий вік, завдяки своїй ефективній роботі, найнижчим цінам та стабільній якості підприємство завоювало визнання покупців та повагу конкурентів.

В супермаркеті «ОРТЕК» Ви знайдете все необхідне не тільки для ремонту, але й для декору, що дозволить створити атмосферу затишку у вашій оселі. Величезний асортимент з понад 50 000 найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів оцінять як роздрібні так і оптові покупці.

Традиційний асортимент товарів для будівництва, дому та ремонту розширено такими товарними групами як  побутова хімія, господарські товари, товари для туризму та відпочинку.

Основними принципами роботи мережі будівельного супермаркету «ОРТЕК» є доступні ціни, комфортні умови здійснення покупок та високий рівень сервісу.

Щодня сотні людей переконуються в тому, що з «ОРТЕК» робити ремонт приємно, якісно та економно. Саме тому «ОРТЕК»  втілює мрії про ідеальну оселю!

Наше завдання – комфорт та найвища якість! Заощаджуй свій час та гроші разом з «ОРТЕК»!

Коротко про Будівельний супермаркет "ОРТЕК"

Наші нагороди і сертифікати якості

Будівельний супермаркет “ОРТЕК” пройшов добровільну державну сертифікацію. Всі роботи, що виконуються нашим будівельним супермаркетом і всі наші товари підкріплені державними сертифікатами встановленого зразка. Так само наш колектив постійно проходить всілякі курси навчання та підвищення кваліфікації. Ми пишаємося своїми досягненнями. Ось тільки деякі з них.
Будь-який з сертифікатів Ви можете побачити в оригіналі у нас за адресою вул.Бистрицька, 89